Autoservis - certifikovaný autoservis, autopožičovňa, autosúčiastky ...

Váš partner na cestách
Logo
Prejsť na obsah
Rýchlo - servis

  MNOHO ÚKONOV ROBÍME NA POČKANIE ...   
divisore

AUTOSERVIS

Diagnostika, objednávka náhradného dielu, oprava a poskytnutie náhradného vozidla - všetko pod jednou strechou.
Autoservis a pneuservis pre osobné vozidlá, dodávkové vozidlá a autokaravany so špičkovými a najmodernejšími technológiami na trhu
Ponúkame Vám kompletnú starostlivosť o Váš autopark. Náš profesionálny tím sa postará od diagnostiky závad na vozidle najnovším softvérom, objednanie kvalitných a certifikovaných dielov, odstránenie závad až po prípravu Vášho vozidla na STK a EK.
Samozrejmosťou je malé občerstvenie alebo poskytnutie náhradného vozidla počas opravy v našom servise.

OLEJOVÝ SERVIS...

OLEJOVÝ SERVIS : Výmena motorového oleja, výmena potrebných filtrov, servisná prehliadka, reset intervalu výmeny, odborná a kvalifikovaná likvidácia starého oleja a filtrov ...
Pri tomto úkone štandartne meníme olej, olejový filter a vzduchový filter. Ak si želáte vymeniť aj palivový alebo kabínový / peľový filter, prosím uveďte to pri rezervácii v poznámke.
geometria

INÝ SERVISNÝ ÚKON ...

Tu prosím po vybraní termínu a času v poznámke uveďte Vami požadovaný iný servisný úkon.
napr. : výmena kolies + olejový servis + vymeniť aj palivový filter, kontrola bŕzd, výmena brzdovej kvapaliny, geometria ... a pod.
geometria

GEOMETRIA PODVOZKU

Meranie a nastavovanie geometrie podvozku s najmodernejšou technológiou. Rýchle, precízne meranie a nastavovanie geometrie podvozku pre všetky osobné vozidlá, dodávkové vozidlá .
geometria

KLIMATIZÁCIE

Poskytujeme servis, plnenie, čistenie a dezinfikciu klimatizačných zariadení vo Vašom vozidle.
Diagnostika následne plnenie klimatizácie chladivom R134a (starý plyn) / R1234YF (nový plyn), podľa želania zákaníka aj dezinfekcia interiéru vozidla ozónom.
large

PNEUSERVIS

Oprava defektov, výmena a vyvažovanie pneumatík na najmodernejších zariadeniach, predaj pneumatík a diskov za zvýhodnené ceny, sezónne uskladnenie pneumatík.
Samozrejmosťou je aj kontrola prípadne výmena či konfigurácia snímačov tlaku v pnematike (TPMS).
large

ČISTENIE DPF / FAP

čistíme DPF / FAP filtre všetkých vozidiel (osobných, dodávkových, nákladných ale aj autobusov ... EURO IV, EURO V, EURO VI....).
Používame patentovanú technológiu, ktorá pracuje na báze hydrodynamického procesu čistenia. Táto technológia  umožňuje čistenie  s účinnosťou pohybujúcej sa okolo hodnoty 98% oproti novému filtru DPF.
Tento spôsob čistenia bez akéhokoľvek invazívneho zásahu je plne  šetrný a ekologický. Vieme odstrániť  všetok  olej a rezidua PM10, teda sadze, popol a pri FAP filtroch aj cerium.
large

VÝMENA OLEJA V AUTOMATICKEJ PREVODOVKE

Najčastejšou príčinou poruchy automatickej prevodovky je opotrebovaný olej.
Akýkoľvek olej stráca časom a používaním svoje vlastnosti, stáva sa opotrebovaným a nevhodným na ďalšie používanie. Olej v automatickej prevodovke meníme pomocou špeciálneho zariadenia na výmenu oleja v prevodovke (automatická vymenička oleja). Ide o tzv. dynamickú výmenu oleja, ktorá prebieha pri naštartovanom motore s preraďovaním všetkých režimov, môže sa vykonávať aj s preplachom. Pri tomto spôsobe výmeny je na 99% zaručené, že sa vymení celý obsah oleja v prevodovke.
Pri dynamickej výmene sa použije o 30% - 50% viac oleja, čoho výsledkom je dokonalé prečistenie automatickej prevodovke od rôznych nečistôt.
Pravidelnou výmenou oleja v prevodovke špecializovaným pracoviskom sa výrazne predlžuje životnosť prevodovky.
large

VÝMENA / REPAS TURBA

Máte pokazené turbo alebo iný problém s turbom?  
Žiadný problém, všetko Vám promtne a profesionálne zabezpečíme cez naších autorizovaných a certifikovaných dodávateľov.
Zistenie závady, demontáž, výmena, prípadne repas turba, následna montáž a reset radiacej jednotky Vám prevedie náš školený pracovný tím.

Turbo

KALIBRÁCIA KAMIER A RADAROV...

ADAS – Advanced Driver Assistance Systems - diagnostika a následné kalibrovanie asistenčných systémov (ADAS) najmä :
Adaptívny tempomat (ACC), Adaptívne svetlomety, Automatické ovládanie diaľkových svetiel, Autonómne núdzové brzdenie (AEB), Automatické brzdové systémy (ABS), Automatické parkovanie, Automobilové nočné videnie, Monitorovanie slepých uhlov, Systémy na zabránenie zrážkam, Detekcia ospalosti a únavy vodiča, Výstraha pred kolíziou, Inteligentné poradenstvo o rýchlosti (ISA), Monitorovanie chodcov, Monitorovanie a meranie vzdialenosti pred vozidlom, Varovanie pred opustením jazdného pruhu (LDW), Pomoc pri zmene jazdného pruhu (LCA), Zadné a bočné kamery, Rozpoznávanie dopravných značiek, Asistent otáčania a iné
Kalibračný proces trvá od 45 min., cena je už od 60,-€ + DPH, zaleží od modelu auta a od vykonaných úkonov.
geometria
Návrat na obsah