Autoservis - autoservis, autosúčiastky, autopožičovňa ...

Váš partner na cestách
Logo
Prejsť na obsah
Rýchlo - servis

  MNOHO ÚKONOV ROBÍME NA POČKANIE ...   
divisore

AUTOSERVIS / PNEUSERVIS

Diagnostika, objednávka náhradného dielu, oprava a poskytnutie náhradného vozidla - všetko pod jednou strechou.
Autoservis a pneuservis pre osobné vozidlá, dodávkové vozidlá a autokaravany so špičkovými a najmodernejšími technológiami na trhu, napr. certifikované diagnostické zariadenie, moderná a presná 3D geometria, plnoautomatické zariadenie na výmenu oleja v automatickej prevodovke, plno-automatická vyzúvačka a automatická vyvažovačka od renomovanej značky s maximálnou presnosťou a iné...
Ponúkame Vám kompletnú starostlivosť o Váš autopark. Náš profesionálny tím sa postará od diagnostiky závad na vozidle najnovším softvérom, objednanie kvalitných a certifikoných dielov, odstránenie závad až po prípravu Vášho vozidla na STK, EK.
Samozrejmosťou je odvoz a dovoz zákazníka, malé občerstvenie alebo poskytnutie náhradného vozidla počas opravy v našom servise.

NA POČKANIE...

NA POČKANIE - diagnostika a vymazanie servsných intervalov, výmena stieračov, žiaroviek a mno iné....

PODĽA DOHODY - výmenu brzdových komponentov, výmenu oleja ako aj potrebných filtrov a mnoho iných úkonov vieme podľa dohody vykonať aj na počkanie.
pixabay

3D-GEOMETRIA PODVOZKU

Meranie a nastavovanie geometrie podvozku s najmodernejšou 3D technológiou. Rýchle, precízne meranie a nastavovanie geometrie podvozku pre všetky osobné vozidlá, dodávkové vozidlá a autokaravany.
geometria

KLIMATIZÁCIE

Poskytujeme servis, plnenie, čistenie a dezinfikciu klimatizačných zariadení vo Vašom vozidle.
Diagnostika následne plnenie klimatizácie chladivom R134a (starý plyn) / R1234YF (nový plyn), podľa želania zákaníka aj dezinfekcia interiéru vozidla ozónom.
large

PNEUSERVIS

Oprava defektov, výmena a vyvažovanie pneumatík na najmodernejších zariadeniach, predaj pneumatík a diskov za zvýhodnené ceny.
large
Návrat na obsah