Operatívny leasing - Autosúčiastky, autopožičovňa, autoservis, pneuservis

Logo
Title
Prejsť na obsah
Copyright 2020
AUTODRIFT
Vaša spokojnosť, náš cieľ
logo

LEASING

OPERATÍVNY LEASING

Nakonfigurujte si vozidlo a my sa postaráme o ostané, vy si budete len užívať Váš komfort.
Pri zaobstaraní nového vozidla nepotrebujete žiadne počiatočné  investície, o všetko sa postaráme my. Od kúpy Vami vybraného vozidla, jeho registráciu, poistenie, údržbu a servis, skladovanie sezónnych pneumatík, vybavovanie poistných udalostí, cestnú daň, administráciu čerpania pohonných hmôt formou tankovacej karty až po sledovanie vozidla cez GPS. Po ukončení nájmu nemáte žiadne starosti s odpredajom vozidla.
leasing
autoservis

KOMFORT-VÝHODY

outsourcing správy vozového parku - o vozový park sa postaráme my, možnosť použitia náhradného vozidla až do 25 dní počas roka, nákup a servisovanie vozidiel za zvýhodnené ceny, profesionálny prístup pri riešení poistných udalostí, zvýhodnené poistenie PZP aj KASKO pre celú EÚ, prefinancovanie len spotrebovanej hodnoty vozidla, garancia výšky splátky počas celej doby leasingu, jeden daňový doklad na celé obdobie leasingu - jeden trvalý príkaz, možnosť vlasniť tankovaciu kartu s výhodami tankovania a iné ....

TANKOVACIA KARTA

K naším službám patrí aj poskytnutie tankovacej karty, ktorá Vám uľahčí a zjednoduchší nie len evidenciu PHM, ale aj Váš nákup na čerpacích staniciach.
Tankovacia karta
Copyright 2020
AUTODRIFT
Návrat na obsah